Samenstelling

Installatie gemeenteraad Linter 021
Klik om te vergroten

Foto: met dank aan Paul Pans
De Linterse gemeenteraad is samengesteld uit leden van vier politieke fracties:

CD&V

Dhr. Marc Wijnants, Dorpsstraat 26, 3350 Linter

tel: 011/78.07.35 - GSM: 0495/59.83.69  tel gemeentehuis: 011/78.91.32 -

e-mail: burgemeester@linter.be of marc-wijnants@telenet.be

Dhr. Andy Vandevelde, Grote Steenweg 91, 3350 Linter

tel: 011/78.50.50 - GSM: 0478/21.72.28 – e-mail: andy.vandevelde@skynet.be

Mevr. Linda Verdeyen, Ransbergstraat 38, 3350 Linter

tel: 011/78.43.55 – GSM: 0497/33.57.09 – e-mail: verdeyen.linda@hotmail.com

Mevr. Sonja Petitjean, Grote Steenweg 364 bus 2, 3350 Linter

GSM: 0474/35.16.06 – e-mail: sonja.petitjean@telenet.be

Mevr. Hilde Foriers, Boomgaardstraat 4, 3350 Linter

tel: 011/78.25.04 - e-mail: hildeforiers@hotmail.com

Dhr. Patrick Bouvin, Grote Steenweg 146, 3350 Linter

tel: 011/78.23.01 – GSM: 0475/82.61.43 - e-mail: patrick.bouvin@telenet.be

Dhr. Jonas Michiels, Kwadeplasstraat 71, 3350 Linter

tel: 011/78.31.53 - GSM: 0473/52.76.98 - e-mail: jonasmichiels@hotmail.com

Dhr. Patrick Poffé, Klein Kouterstraat 16, 3350 Linter

tel: 016/78.90.67 - GSM: 0472/10.11.90 - e-mail: patrick.poffe@telenet.be

Dhr. Ludo Pluymers, Eliksemstraat 31, 3350 Linter 

GSM: 0495 58 45 58  - e-mail: pluymersludo@skynet.be

Mevr. Karlien Lismont, Pelsstraat 33, 3350 Linter

e-mail: karlienlismont@hotmail.be

Dhr. Joeri Dewelde, Walsbergenstraat 27, 3350 Linter

e-mail: dewelde.joeri@hotmail.com

Mevr. Martine Kinnart, Heidestraat 163, 3350 Linter

e-mail: martine@melkerhei.be

Mevr. Kim Soetaers, Bonastraat 5, 3350 Linter

e-mail: kim.soetaers@gmail.com

Mevr. Marleen Germentier, Nieuwstraat 14/A, 3350 Linter

e-mail: marleen.germentier@telenet.be

N-VA

Mevr. Helga Delvaux, Oplinterstraat 65, 3350 Linter

tel: 016/78.91.87 –GSM: 0494/03.04.21 - e-mail: helga.delvaux@gmail.com

Dhr, Raf Dewelde, St.Truidensesteenweg 119, 3350 Linter

e-mail: dewelde.raf@hotmail.com

Open VLD

Mevr. Martine Jacobs, Kasteelstraat 37, 3350 Linter

tel: 016/77.85.32 – GSM: 0479/54.98.46 – e-mail: martine.jacobs@live.be

Dhr. Eddy Ladang, Melkwezerstraat 66, 3350 Linter

tel: 011/78.24.50 – GSM: 0496/95.03.63 - e-mail: vld@linter.be  of ladang.eddy@telenet.be

SP.a

Mevr. Bettina Sandermans, Landenstraat 9, 3350 Linter

e-mail: bettina.sandermans@gmail.com